Tohle mě mrzí, Pirátská strana napla všechny síly aby konečně mohla ukázat, že otevřenost a férovost může v politice fungovat. Jenže to nevyšlo. Bojím se aby z toho nevyvodili příliš velký obrat v uvažovaní.

Follow

Odvolání Bartoše? Ne, neznám u nich lepšího řečníka který by ustál konfrontaci. Mám ale dojem že Bartoš do toho dal vše a tak mevím jestli mu výsledek nezlomí vůli to dál táhnout.

Uzavření fóra? Ne, jejich otevřenost je to nejcennější co do politiky přinášejí. Exoti a exotické názory jsou všude, jen tady jsou dohledatelné. Tak dlouho na tomhle staví, tak dlouho tento postoj obhajují. A stále myslím že je to dobře, že je to jejich devíza. Náhlým otočením by se z toho stala fraška. Exoti a exotické názory jsou všude, jen tady jsou dohledatelné.

@stepan S uzavřením fóra přichází někdo téměř pokaždé, když se někde objeví nějaký výkřik (a neřeší se třeba to, že to je vytržené z kontextu nebo je to nápad s minimální podporou). Ale jsem si dost jistý, že pokud by k tomu opravdu mělo dojít, znamenalo by to odchod mnoha core lidí a postupný nebo i rychlý rozpad. Tohle pohlídáme :-)
P.S. Máme ve fóru malé uzavřené části, ale téměř se nevyužívají a měly by sloužit k dočasnému schování strategických informací.

Sign in to participate in the conversation
Škorpil's Mastodon

Štěpán Škorpil's personal Mastodon server - instance of federated social network